Similar lots by type
-
#706Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.
Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 113 x 104 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#169Frans Van LeemputtenPeriod: 1850 - 1914“Bosbouw te Groenendael”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
”Sylviculture à Groenendael”. Huile sur toile. Signée et datée 1886.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#557Een grote schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. XIX eeuw.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de fleurs. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 180 / 220 -
#256Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#206Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne aux coins arrondis et pieds griffes. XIX siècle.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 300 / 500 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#152J. F. Hoevenaers“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#171Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000 / 1800 -
#78Een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Rouen, omstreeks 1900.
Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#709“Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 118 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#57Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#435Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#244“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#299“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#824Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#227Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in drie niveaus.
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal en trois niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 300 -
#600Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,16 gEstimate: € 300 / 400 -
#551Ernest Chiwaridzo“Consoling the baby”. Sculptuur in steatite. Herkomst: Gallery Dieleman. Met certificaat.
”Consoling the baby”. Une sculpture en stéatite. Provenance: Gallery Dieleman. Avec certificat.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#443Een kaststel van Imariporselein, bestaande uit drie dekselvazen en twee kraagvazen, versierd met personages in een tuin.
Une garniture d’armoire comprenant trois vases à couvercles et deux vases à cols, avec une décoration de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250 / 400 -
#652“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80 / 120 -
#114H. Caluwaerts“Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.
”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#82Etienne le Compte“Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.
”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 55 / 65 -
#588Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 600

