Other lots in this auction
-
#519Aug. Tulkens“Vrouwelijk naakt bij een bergmeertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Nu féminin au bord d'un lac de montagne. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#282Drie antieke kleurengravures:- “Le Parc d’Enghien” Jacob Karrewyn (15 x42,5 cm)- “Het beleg van Alkmaar”. (27,5 x 36 cm)- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. (23,5 x 31,5 cm)
Trois gravures anciennes en couleurs : - Le Parc d'Enghien. Jacob Karrewyn (15 x 42,5 cm) - Le siège d'Alkmaar. (27,5 x 36 cm) - Domus Senatoria Antwerpiensis . (23,5 x 31,5 cm)No longer availableDim. 15x42cm25x32cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.
Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
Un soldat napoléonien en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Nicole Halsberghe“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 240 / 280 -
#75Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,51 ct. VVS1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#156Frerard à AnthinneEen staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#31Een geëlaboreerde inktpot van polychroom Frans porselein. Gemerkt onderaan. Herstelling aan het topje.
Un encrier élaboré en porcelaine française polychrome. Marqué en bas. Réparation en haut.No longer availableDim. h. 10 cmEstimate: € 490 / 60 -
#119Jules Bovée“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50 / 75

