Similar lots by type
-
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882
“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400/600 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#219
“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240/300 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#614Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400
Other lots in this auction
-
#414
Een lot van acht olielampen. Vijf koperen, twee glazen en één in porselein. Allen met bijbehorende glazen blakers.
Un lot de huit lampes à huile dont cinq en cuivre, deux en verre et une en porcelaine. Avec les verres de lampes assortis.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#831
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30/50 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif arlequin en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 250/300 -
#68
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.
Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#125
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400/500 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#413
Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120/200 -
#297
Een bolle vaas van amberkleurig glas. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Lovrain’.
Un vase sphérique en verre couleur ambre. +- 1900. Porte la marque ‘Lovrain’.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#261
Een lot van twee wandelstokken, waarbij één met gebogen handvat, over het geheel bekleed met hoorn en een rechte met ivoren handgreep.
Deux cannes, dont une avec un manche plié et revêtement de corne, l’autre droite et manche en ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#206
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300 -
#402
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/300