Other lots by Goebel, West-Germany
-
#585Goebel, West-Germany“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#383Goebel, West-Germany“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Goebel, West-Germany“Kükenmütterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 57/I.
"Kükenmütterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 57/I.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Goebel, West-Germany“Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.
"Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#358Goebel, West-Germany“Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.
Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#633Goebel, West-Germany“Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.
Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583Goebel, West-Germany“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Goebel, West-Germany“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#578Goebel, West-Germany“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#573Goebel, West-Germany“In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.
« In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Goebel, West-Germany“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Goebel, West-Germany“Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.
"Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#513Goebel, West-Germany“Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.
"Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#453Goebel, West-Germany“Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.
"Markt-Christel". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 175.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50
Similar lots by type
-
#558Goebel, Germany“Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.
"Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#363Goebel, Germany“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Goebel, Germany“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#648Goebel, Germany“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#548Goebel, Germany“Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.
"Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#554Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Goebel, Germany“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#673Goebel, Germany“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#663Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#643Goebel, Germany“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Goebel, Germany“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Goebel, Germany“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#658Goebel, Germany“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#378Goebel, Germany“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#568Goebel, Germany“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#615Goebel, GermanyVijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Goebel, Germany“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#353Goebel, Germany“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#543Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Goebel, Germany“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#489“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462“De eerste baars - Boer met praam.” Olieverf op doek.
"Le premier perchoir - Fermier avec chaloupe." Huile sur toile.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 240 / 400 -
#516Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750 / 850 -
#276Een laag eikenhouten buffet of salontafel met drie grote laden in de gordel.
Un buffet bas ou table basse en chêne avec trois grands tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 50x65x170cmEstimate: € 100 / 120 -
#84Vlaamse school. Een paar jachtstillevens, het ene met houtsnippen, het andere met o.m. een Vlaamse gaai. Olieverf op paneel. Het eerste met sporen van een handtekening.
Ecole flamande. Un couple de natures mortes de chasse, l'une avec des bécasses, l'autre avec un geai. Peinture à l'huile sur panneau. Le premier avec des traces de signature.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 350 / 450 -
#525“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#147DelvauxEen lederen portefeuille in crèmekleur met originele stofzak.
Un portefeuille en cuir de couleur crème avec dustbag d'origine.No longer availableDim. 12 x 19 cmEstimate: € 240 / 280 -
#667Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Haviland, LimogesEen uitgebreid servies van wit porselein met een fijn veelkleurig decor van bloeiende takken en met getorste ribben. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Service en porcelaine blanche à délicat décor de branches fleuries et de côtes torses. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#637Een aardewerken beeldje met 2 gezichten afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à 2 visages du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#377Een verguld bronzen inktstel met twee inktpotjes en een pennenhouder en versierd met leeuwenkop in reliëf.
Encrier en bronze doré serti de deux encriers et d'un porte-plume et décoré d'une tête de lion en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 60


