Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
J. Cardona

“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.

"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.
Dim. h 33 cm
SKU: 2105240111.
Categories: Beeld, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #566

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #165

    Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.

    A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.

    A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia.
    No longer available
    Dim. 39 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.

    A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58
    De Porceleyne Fles Delfts blauw

    2 Delfts blauw porseleinen bolvaasjes. Onderaan gemerkt "De Porceleyne Fles". Begin 20e eeuw.

    A pair of 2 Delft blue porcelain spherical vases. Marked "De Porceleyne Fles" at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549
    Yves DE CHASTELLUX
    Period: 1914

    “Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.

    A finely knotted Bokhara carpet in black and white.
    No longer available
    Dim. 100 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18kt one white and one yellow gold 18kt necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,15 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #688

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #285

    Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.

    A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362

    “Kalligrafielessen”. Een Japanse print op papier.

    "Calligraphy lessons". A Japanese woodblock print on paper.
    No longer available
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #209
    Jef De Pauw
    Period: 1888 - 1930

    ‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.

    "Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #140

    Een lang parelhalssnoer.

    A long pearl necklace.
    No longer available
    Dim. L: 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More