Similar lots by type
-
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
-
#243Minton, England
“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
-
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
-
#302
Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
-
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
-
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
-
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#218
Een Gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
-
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
-
#257Karl Palda
Een lot van 8 Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons, waarvan 3 met spraydop en 5 met dop manco.
-
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
-
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
-
#227Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
-
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
-
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
-
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
-
#251
Een lot van 2 Art Deco Boheems kristal geslepen likeursets. 1 bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf, dop manco. En 1 met 2 glaasjes en karaf. Allen met concentrisch decor.
-
#228Val Saint Lambert
Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
-
#248Val Saint Lambert
Een lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.
-
#487
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
-
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
Other lots in this auction
-
#362
“Kalligrafie lessen”. Een Japanse houtblokdruk op papier.
"Calligraphy lessons". A Japanese woodblock print on paper. -
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#664
Een treinvormige koperen samovar. Orientaals werk.
-
#247
Een Frans porseleinen koffie set met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
-
#37
Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
A 7-piece mahogany paperweight with a fan-shaped drawer. Edge damage to the right front corner. -
#41Kaiser W. Germany
Een set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom. -
#33
Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell. -
#120
Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
-
#378
Een lot van vier Franse kepi’s waaronder het vreemdelingenlegioen.
A lot of four French kepis including one from the Foreign Legion.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#577
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim. -
#413Val Saint Lambert
Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.
A lot of three pressed glass candlesticks with religious theme, all three signed Val Saint Lambert.