Other lots in this auction
-
#469Jean-Pierre De CosterPeriod: °1945
“De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#500Hugo BesardPeriod: °1955
“Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.
Terra Sacra 2000. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#258
Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 10 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79C. Lanen
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51
“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#33Bassano, Italy
“Vrouw met hoed en bloemen”. Een aardewerken buste. Kleine schilfer van het bovenste bloemetje.
Femme au chapeau et fleurs. Un buste en faïence. Petit éclat à la fleur du haut.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 70 -
#8Studio Cristal
Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#194
“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
“Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473
Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#22
Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 380 / 400