Other lots in this auction
-
#301
“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26 / 30 -
#814
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
Un fauteuil à bascule en hêtre plié dans le style Thonet.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#606Delens, Presles
Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200 -
#99
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Mac Adam à Booischot”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x75cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#805
Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.
”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.No longer availableEstimate: € 65 / 90 -
#73
Een donker gepatineerde lampenvoet in de vorm van een koppel met mandjes en met drie bloemvormige glazen kapjes.
Un pied de lampe en forme de petit couple aux paniers. A trois petits abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 120 / 200