#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66Een paar eikenhouten faldistoria, versierd met snijwerk in de rug.
Une paire de chaises faldistoire en chêne avec décoration de sculptures dans le dos.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#701Een paar vazen van Imari-porselein met een decor van vogels en bloemen in cartouches.
Une paire de vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux en cartouche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#347Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 65 -
#104De Gulck“Vier dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#457Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240