#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
"Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.No longer availableDim. h 64 x b 46 cmEstimate: € 80 / 120
#377Een porseleinen groep in pastelkleuren, met allegorie op de natuur, met cherubijn. Met drie vaasjes in de achtergrond. Voordien als lamp gemonteerd.
A porcelain group in pastel colors, with an allegory of nature, featuring a cherub. With three vases in the background. Previously mounted as a lamp.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#448Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#457Splia IrenaEen Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.
A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.No longer availableDim. h 37 Ø20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.No longer availableDim. 55 x29 x 13 cmEstimate: € 800 / 1200