Similar lots by type
-
#520Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#309“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Gheorghe I. AngelPeriod: °1938“Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.
“Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.No longer availableDim. 69 x 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#474Eric KengenPeriod: °1952“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#674Andor KomivesPeriod: °1958“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#494Mircea Manelici“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#469Shirma Guaysamin“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484Violeta Craciun“Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32V. Portielje“Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.
“Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#464Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#614Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#660“Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.
“Bell boy”. Figure de promotion en plastique polychrome. Travail américain.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Hollandse school. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
“Paysage aux vaches”. Huile sur toile. Ecole hollandaise du XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#703Een tuinvaas van gesculpteerd albast. Indisch werk.
Vase de jardin en albâtre sculpté. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#517Een gesculpteerd houten beeld met schelpen en een apenschedeltje. Fang, Gabon.
Sculpture en bois décorée de coquilles et d’un crâne de singe. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 140 / 180 -
#189“Zeeslag naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Selderslag.
“Bataille naval d’après l’Ecole Hollandaise du XVIIe siècle”. Huile sur panneau. Signé Selderslag.No longer availableDim. 62 x 91 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 126 cmEstimate: € 80 / 100 -
#379Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80


