Other lots in this auction
-
#532
Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#287
Een aardewerken vorm voor een ijslam.
Un moule pour agneau de Pâques en faïence.No longer availableDim. b: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#707
Een hardhouten wandelstok in bamboe-imitatie.
Une canne en bois dur imitant le bambou.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 80/120 -
#74
“Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.
Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/240 -
#678Period: 1900 - 1910
Een antieke houten reiscamera met messingen objectief en werkend iris-diafragma. Balg en matglas in orde. Met mooi patina. Destijds aangekocht te Antwerpen.
Une caméra de voyage ancienne en bois avec objectif en laiton et diaphragme iris en état de marche. Verre mat et soufflet en ordre. belle patine. Achat périodique en provenance d’Anvers.No longer availableDim. 16,5 x 24 x 7 cmEstimate: € 120/150 -
#307
Een paar balustervaasjes met kobaltblauw glazuur en versierd met bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Deux vases balustres en bleu cobalt aux décorations en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#701
Een ceremoniële hellebaard van gesculpteerd jade met een reliëfdecor van hagedissen. Chinees werk.
Hallebarde cérémonielle en jade sculptée avec un décor de lézards en relief.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#452
“L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1850 deel I; 1857 delen I & II; 1858 delen I & II, 1859 delen I & II. 7 stuks.
“L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris”. Un lot d’annuaires : 1850 partie I; 1857 parties I & II; 1858 parties I & II; 1859 parties I & II. 7 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300/400 -
#339Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#160
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee kwartsen met een gezamenlijk gewicht van ± 35 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de deux pièces de quartz ayant un poids total de ± 35 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 1600/1700 -
#357
Zes grote en vier kleine Franse borden met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand en een Bavaria schotel.
Six grandes et quatre petites assiettes françaises avec ailes en bleu cobalt et un plat de la marque Bavaria.No longer availableEstimate: € 50/60