Similar lots by type
-
#580Jean DelatourEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#585Emporio ArmaniEen herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#570FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#530SwatchDrie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#605Besancon Duny MawiDrie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#560StormEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#610Rolex PerpetualEen herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#776Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#600Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#540SwatchEen automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#206Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#803Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#735Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#590Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#449Vic Gentils“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#565Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#445Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#425Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met saffier gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux petits brillants.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 150 / 250 -
#440Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en een parelsnoer van lapis lazuli met 18 karaats geel gouden slot.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et un collier en perles de lapis-lazuli avec fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#227J.E. Colombier (?)Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100 / 150 -
#271Een gevarieerd lot rood koper, bestaande uit een samovar, een grote en een kleine waterketel, een koffie- en een theepot, een bedpan, een chocoladekannetje en twee kandelaars, waarvan één gemonteerd als lamp.
Lot varié de cuivres rouge dont un samovar, une grande et une petite bouilloire, une chocolatière, deux bougeoirs dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#337“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
Vase en faïence flamande au décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#514L. De Coninck“Straatzicht”. Acryl op paneel. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Acrylique sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#327Ruby“Napoleon & Josephine”. Twee handgeschilderde miniaturen. Gesigneerd.
“Napoléon et Joséphine”. Deux miniatures peintes à la main. Signées.No longer availableDim. 8,5 x 7 & 6,5 x 5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90 / 120 -
#13WiskemannEen groot lot verzilverd metalen voorwerpen, bestaande uit een koffie- en theestel, sauskommen, een terrine, schalen, enz.
Grand lot de métal argenté comprenant un service à café et à thé, une terrine, des saucières, des plats etc.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#464“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80 / 120

