Other lots in this auction
-
#289
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461
Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.
Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een visser bij een sloep en de andere van een man op een vrachtwagen. Gaaf. Begin XXe eeuw.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome, dont un en forme de pêcheur auprès d’une chaloupe, et l’autre en forme d’un homme sur un camion. Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#713
Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#630
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#431
Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#441
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595
“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35