Other lots by Royal Copenhagen
-
#770Royal Copenhagen
Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#404Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#425Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#791Royal Copenhagen
Lot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#103Montjoye
Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 150/200 -
#797
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#684Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#718
Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80/100 -
#722L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180/240 -
#189
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#26
Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.
Un petit meuble en acajou, les pieds tournés aux étranglements , deux tiroirs et une tablette détachée.No longer availableDim. 83 x 54 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#175
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en één grote oorbel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et une grande boucle d’oreille.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300