Other lots in this auction
-
#640
Een bleek houten ééndeurs garderobe met twee gedraaide zuiltjes.
Une garde-robe à une porte en bois clair et deux colonnes tournées.No longer availableDim. 205 x 120 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80/120 -
#469P. Heekers
“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500/600 -
#769
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#111The Franklin Mint
“Intruder”. Een groep van gepatineerd brons naar ontwerp van Lanford Monroe. Onderaan gemerkt. 1990.
”Intrus”. Un groupe en bronze d’après Lanford Monroe. Marque sous la base. 1990.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#150
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400/1600 -
#112
“Madonna met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 240/300 -
#557
Een Chinees theepotje van gesculpteerd agaat in de vorm van een pompoen, versierd met bladeren en het handvat in de vorm van een tak.
Une théière chinoise en agate sculptée en forme de potiron, décoration de feuilles et poignée en forme de branche.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 320/380 -
#679
“Therese Philosophe.” Een serie van tien pagina’s papier met telkens vier etsen met erotische voorstellingen.
“Thérèse Philosophe”. Une série de dix pages en papier avec chaque fois quatre eaux-fortes par page, représentant des scènes érotiques.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#762
Een lot boeken met betrekking tot de geschiedenis van Antwerpen:- “Het groot woorden-en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.
Un lot de livres portant sur l’histoire de la ville d’Anvers:- “Het groot woorden- en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.No longer availableEstimate: € 40/80