Other lots in this auction
-
#476Naïn
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with a floral motif.No longer availableDim. 240 x 347cmEstimate: € 375/425 -
#120
Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250/30 -
#350Val Saint Lambert
Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30/50 -
#69
“Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.
"View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#191James Dixon & Sons, Sheffield
Een set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
A pair of silver bonbon dishes marked Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 grams each.No longer availableDim. 540 gramEstimate: € 300/400 -
#527Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#631
Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.
A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#178Mappin & Webb, London & Sheffield
Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800/2400 -
#96
Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.
An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 150/250 -
#459Gust Smet
“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
"Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.No longer availableDim. h 34 x b 24 cmEstimate: € 120/180 -
#536
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200/300 -
#362
Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
A woven wall tapestry depicting a medieval scene.No longer availableDim. h 113 x b 123 cmEstimate: € 40/60