Similar lots by type
-
#157
Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.
Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 220/240 -
#228Delvaux, Bruxelles
Een handtas van bruin en blauw leder. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun et bleu. Avec marque.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#1079
Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#880
Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Deux fauteuils en bois laqué blanc sculpté et décor fleuri polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#56
Een paar armstoelen van witgelakt hout, bekleed met blauw fluweel, in Lodewijk XVI-stijl.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#363
Een tafelklok van beige marmer en verguld brons, einde XIXde eeuw (letsels en manco’s), H. 32,5 cm, een kleine pendule van gebeeldhouwd en wit gebeitst hout in rococostijl (letsels en manco’s, H. 28,5 cm) en een automatische kalender van messing (begin XXe eeuw, H. 12 cm).
Pendule de table en marbre beige et bronze doré. Fin du XIXe siècle (dégâts et manquants). H. 32,5 cm, ainsi qu’une petite pendule en bois sculpté et laqué blanc de style rococo (dégâts et manquants, H. 28,5 cm). Ainsi qu’un calendrier automatique en laiton (début du XXe siècle, H. 12 cm).No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 60/80 -
#753
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 40/60 -
#1022
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#553
Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#1040
Een witgepatineerd halmeubeltje in Lodewijk-XVI-stijl met bijpassende spiegel. XIXe eeuw.
Un petit meuble de vestibule patiné blanc, style Louis XVI avec miroir. XIXième siècle.No longer availableDim. 137 x 61 + 68 x 70 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#95
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljant en een parel. We voegen er een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljant en een robijn aan toe.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct sertis de brillants et d’une perle. Nous ajoutons une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants et d‘un rubis.No longer availableDim. 7,78 gEstimate: € 300/400 -
#377
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#1104
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200