Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.

“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.

"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2806220401.
Category: Beeld.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #121
    Gustave Buchet

    “Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    "Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.

    "Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    “Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.

    « Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.
    No longer available
    Dim. 35x130x70 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #183

    “Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.

    "Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #197
    J. Duquet

    Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.

    Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    Een polychroom houten Afrikaans masker.

    Un masque africain en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #148

    Een witmarmeren panter.

    Une panthère en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 60 x 22 x 13 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #601
    Nadal

    Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.

    Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.

    Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #118
    P.J. Mène

    “Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.

    "Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #588
    Goebel, Germany

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #447

    Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.

    Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. 84 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #138

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.

    "Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #128

    “De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.

    « Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #487

    “In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.

    "Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 700 / 750

Other lots in this auction

  • #88
    Val Saint-Lambert

    Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.

    Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #496
    Bochara Yomud

    Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 165 X 105 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #91
    Dresden

    Een groep van meerkleurig porselein met viif personages met lammetjes en een hondje. Gemerkt onderaan. Een pootje en een bloemblaadje en diverse blaadjes van het boompje manco, een handje gerestaureerd.

    Un groupe de porcelaine multicolore avec cinq personnages avec des agneaux et un chien. Marqué en bas. Une patte et un pétale et diverses feuilles de l'arbre manquent, une main restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1
    Goebel, Germany

    “Haan”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan. No. CV 105.

    "Coq". Une grande sculpture en biscuit multicolore. Marqué en bas. N° CV 105.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.

    Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #479

    “Guillage II.” Gemengde techniek. Met een toeschrijving aan Christian Donck. Gedateerd 2004.

    "Guillage II". Technique mixte. Avec une attribution à Christian Donck. Daté 2004.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.

    Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 106 x 67,5 x 78,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #419

    “Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.

    "Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695
    Valentin à Lodelinsart

    Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H:255cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #675

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More