Similar lots by type
-
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#638
Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180/240 -
#469
Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#830
“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.
”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 400/600 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#763
Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.
Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#840
“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#598
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/160 -
#411
Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100/120 -
#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#837Manzi, Joyant & Cie, Paris
“Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.
”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 500/700 -
#754
Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40/60 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#742
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#822
Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#843Elisée Reclus
“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450/650 -
#806
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#758
Een juwelendoos van verschillende houtsoorten met op het deksel een kussen voor hoedenspelden. Mooi versierd met marqueterie. Tijdperk Napoleon III. Met sleuteltje.
Coffret à bijoux en divers bois précieux, surmonté d’un coussinet pique aiguilles à chapeaux. Belle travaille de marqueterie. Epoque Napoléon III. avec sa clef.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#747
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600/700 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#289
“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#709
Een lot bestaande uit twee gravures. “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme.” (Bergmillo) Met de hand ingekleurd. & “De vijf zintuigen.” (L. Boilly)
Un lot de deux gravures: “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme”. (Bermillo). Mis en couleur à la main. “Les cinq sens”. (L. Boilly).No longer availableDim. 40 x 30 cm & 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#87
“Vogel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren voetstuk naar een werk van François Pompon.
Oiseaux”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de François Pompon.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#328
Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70/90 -
#567
Een bronzen Boeddha op een vogel.
Un Bouddha en bronze sur un oiseau.No longer availableDim. h.28 cmEstimate: € 360/380 -
#838
Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#50
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600/700 -
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220