Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
Albert Poels
Period: 1903-1984

“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.

“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.
Dim. h: 49 cm
SKU: 0402200148.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #103

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #143

    “Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.

    “Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #733

    Een Japans bronzen vaasje.

    Petit vase en bronze japonais.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328
    Barye

    “Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.

    “Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    “Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.

    “Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683

    “De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.

    ”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #635

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #78

    Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #378

    “Indiaan bij kano” Een handgeschilderd beeldje van lood (?). Omstreeks 1900. Eén handje manco.

    “Indien près d’un canoë”. Statuette en plomb (?) peinte à la main. Vers 1900. Une main manquante.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133

    “Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.

    “Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #397

    Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.

    Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.

    Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    “Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.

    “Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #173

    Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.

    Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #501

    “Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.

    “Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.

    “Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    “Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.

    “Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    “Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.

    “Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #121

    “Maria Hemelvaart met engelen”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Achteraan gemonogrameerd ‘A.S.’.

    “Assomption aux anges”. Sculpture en bois. Monogrammée A.S. au verso.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    “Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.

    “Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 52 + 10 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #141
    Willy Kreitz
    Period: 1903 - 1982

    Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.

    Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).

    Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #669
    Frans Ronda
    Period: 1899 - 1976

    “Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.

    Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h:25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme d’une disque de bois en ambre.
    No longer available
    Dim. 6,76 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.

    Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.
    No longer available
    Dim. h: 56 - 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Mak Rina (?)

    Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.

    Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #640
    Heriz

    Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 270 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #116

    Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.

    Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H. 90 x 244 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.

    Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.

    Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.
    No longer available
    Dim. 45 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #598

    Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #687

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1

    Een paar porseleinen pimpelmezen en een aardewerken doosje in de vorm van een duif.

    Paire de mésanges bleues en porcelaine et une boîte en faïence en forme de pigeon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More