Similar lots by type
-
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#144“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474(Bruno Schnieders) Bruneau“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#154“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#489nf“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#159“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#602H. Van De Beeck“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#614Josee Maes“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Colpa“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#80Een 18 K geelgouden broche bezet met een smaragd van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'une émeraude de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 130 / 200 -
#440DelheidEen zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#385Val Saint LambertDrie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.
Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 6 - 17 & 17,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#524Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90 / 110 -
#367Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.
Lot de quatre pièces en étain XVIIIe comprenant une boîte Louis XVI à guirlandes, une tasse à boire monogrammée, une cafetière et un rare pichet de malade avec des glands sur le couvercle.No longer availableDim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 65 / 80 -
#634F. Van Baden“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#19Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#271Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#549LumophonEen radio in meubel. Jaren ‘60.
Une radio dans un meuble. Années 60.No longer availableDim. 79 x 93 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.
Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.No longer availableDim. H:29-46cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60 / 80

