Other lots in this auction
-
#228
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (5 stuks tussen oktober 1947 en december 1954). Nummers 50 (2 losse bladen), 51, 53 (enkele losse bladen), 54, 56 (een plaat ontbreekt). Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (5 pièces entre octobre 1947 et décembre 1954). 50 ( 2 pages détachées), 51,53 (quelques pages détachées),54 ,56 (une bande manquante). En état relativement bon, traces de papier collant et usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#277
Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.
Un ancien téléphone mural dans une armoire en bois. Le récepteur n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 30/50 -
#200
Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.
Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 12000/15000 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#532
“Clown.” Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Jan van Heel.
”Clown”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Jan van Heel.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#260
Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#65Omega
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 38,68 gEstimate: € 400/500 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#179Piet Van Engelen
“Ezel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#193
“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#483
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 60/80 -
#627Washington
Een kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40/60