Other lots in this auction
-
#15
Een 18 karaats geel gouden trouwring en een zegelring met initialen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague cachet avec des initiales.No longer availableDim. 7,53 gEstimate: € 230/280 -
#165
Een 14 karaats geel en wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une broche en or jaune et blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de baguettes de saphir d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 850/950 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#84
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Paysage d'automne indien . Aquarelle.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Een cloisonné schotel met decor van eenden aan de waterkant. Chinees werk. Met oude herstelling.
Un plat cloisonné décoré de canards au bord de l'eau. Travail chinois. Avec restauration ancienne.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40/60 -
#11Val St. Lambert
Een asbak en een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un cendrier et un vase de cristal taillé, de couleur verte dans la masse. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cm; Ø: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#96
Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#389
Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Un support de plante en bois peint en argent.No longer availableDim. h: 92 cm Ø 40 cmEstimate: € 50/80 -
#249Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260