#463Een Chinese bel in een opengewerkte staander van rood- en goudgepatineerd hout.
Une cloche chinoise sur un montant en bois rouge et doré ajouré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 329 x 249 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#515Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
#242Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83“Springende paarden.” Bronzen beeld.
#344SeverinTwee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60