Other lots in this auction
-
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30/40 -
#294Louis Comhaire
“Spelende kat met bol wol”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Chat jouant avec une boule de laine”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#86
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met kunstlederen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV recouvert de simili.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/60 -
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350/450 -
#666Thonet
Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200/1600 -
#74
Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.
Lot de lithographies comprenant trois paysages, des maisons au bord d’une rivière et une vue de Cologne.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een Victoriaanse fruit-en notenset van gegraveerd verzilverd metaal, bestaande uit twee notenkrakers, twee prikkers met benen heften en een druivenschaar. In oorspronkelijk etui.
Garniture à noix et fruits en métal argenté gravé comprenant deux casse-noix, deux piques aux manches en os et une paire de ciseaux à raisins. Epoque Victoria. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 120/150