Similar lots by type
-
#492
“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250/300 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927
“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320/380 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650/750 -
#553
Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#229
“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#522
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#174
“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#144
“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160/180 -
#182Jan De BelderPeriod: °1953
“Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#573
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600/800 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#562Jef Vaes
“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#189J. Hissing
“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#154Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#179
“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#184Michel D’Hulst
“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#164
“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#214J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#567
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#582André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
De la vallée. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#185
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700/800 -
#630Goebel, Germany
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#680Goebel, Germany
“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#312
“Missale Romanum.” Gedateerd 1949. Misaal met illustraties.
Missale Romanum. Daté 1949. Missel avec illustrations.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#333
Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
Une balance en fonte avec des balances en laiton. poids inclus.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#188
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 200/300 -
#200
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1600/1800 -
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40/60