Other lots in this auction
-
#439“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een eikenhouten kist met gesculpteerd front.
Un coffre en chêne à front sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#413Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133“Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.
”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#184Andrei MedinskiPeriod: °1948“Ballerina”. Olieverf op board. Gesigneerd. 1991.
”Ballerine”. Huile sur carton. Signée , 1991.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#4Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De naaister”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”La couturière”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 12,5 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#131Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,19 g gEstimate: € 1450 / 1650 -
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120

