#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
"Clown with Child". A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 78 x 63cmEstimate: € 75 / 150 -
#245
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Universal Hobbies
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#5Maria Innocentia Hummel
lot van 2 Hummel herinnering geschenken, porseleinen medailles
lot of 2 Hummel souvenir gifts, porcelain medalsNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø10cm & Ø7,5cmEstimate: € 15 / 30 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#291
Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59
Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
A lot of a copper candlestick and a copper frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#7
Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#18
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
#30
Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35