Other lots in this auction
-
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#260
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1500/1600 -
#407
Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60/80 -
#445
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#661
Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60/100 -
#571
Een jaden beeldje in de vorm van een boom met drie vogels. Met een houten voetstuk.
Une figurine en jade en forme d'arbre avec trois oiseaux. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45/65 -
#167Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Speelgoedzaaier”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, slijtage aan rug, nummertje op kaft. Goed blok. Middenste pagina’s los.- “De Ijzeren Schelvis”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, nummertje op kaft. Goed blok, middenste pagina’s los.- “De Snorrende Snor”. Uitgave 1959. Goede staat, streepjes op achterkaft. Goed blok.- “De Mottenvanger”. Eerste uitgave nummer 31, 1957. Goede staat, lichte rugslijtage, klein hoekje van achterflap. Goed blok.(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Speelgoedzaaier". Première édition 1954. Bon état, usures au dos, numéro sur la couverture. Bon bloc. Pages du milieu lâches. - "De IJzeren Schelvis". Première édition 1954. Bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc, pages du milieu lâches. - "De Snorrende Snor". Edition 1959. Bon état, rayures au dos de la couverture. Bon bloc. - « De Mottenvanger ». Première émission numéro 31, 1957. Bon état, légère usure du dos, petit coin de la quatrièm(..)No longer availableEstimate: € 270/300 -
#502Theo Van de Vyver
“Bar”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Bar". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 150/200 -
#38Val Saint-Lambert
Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40/50 -
#289
Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.
Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.No longer availableDim. H:6-27cmEstimate: € 40/60 -
#554R. De Coster
“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50/60 -
#515
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.No longer availableDim. 102 x 80 x 60 cmEstimate: € 100/150