Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

“Snap het dan!”. Groupe en composite.
Online only
Dim. h: 47 cm
SKU: 1006170027.
Category: Beeld.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #107

    Een meisjesbuste van terracotta.

    Buste de jeune fille en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #117

    “Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

    “Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #113

    Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

    Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #141

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    “Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.

    “Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Twee beelden van zamak zonder sokkel.

    Deux statuettes en régule sans socles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #76

    Een asbak en een schaaltje van brons, de eerste versierd met een zeevogel, de andere in de vorm van een jongetje met een hondje.

    Cendrier et plat en bronze, le premier décoré d’un oiseau de mer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #138

    Een reeks van twaalf kopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een houten staandertje met een Chinees miniatuur theekopje en theepotje met een drakendecor in reliëf aan toe.

    Suite de douze tasses et soucoupes en porcelaine polychrome et dorée. Nous ajoutons un présentoir en bois avec une tasse miniature chinoise et une théière à décor de dragon en relief.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een lot van drie beelden van gesculpteerd hout. Afrikaans werk.

    Lot de trois statuettes en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186
    E. Boex

    “Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    “Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée 1917.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #185
    Gerty Hoewaert

    “Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 47 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #123

    Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.

    Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #194

    Groot mechanisch wandtapijt.

    Grand tapis mural mécanique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 340 x 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #72

    Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.

    Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #16

    Een lot glaswerk, grotendeels met handgeschilderde decors, bestaande uit een grote vaas, vier kleine vaasjes, een doosje, een flesje van Daum, een Mary Gregory kopje, een schaaltje op voet en een kruikje. XIXe en XXe eeuw.

    Lot de verre pour la plupart aux décors peints à la main, comprenant un grand vase, quatre petits vases, une boîte, une bouteille de Daum, une tasse Mary Gregory, un petit plat sur piédouche et une cruche. XIXe et XXe siècles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    “Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.

    “Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.

    Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 46 - 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More