Other lots by Rowet
Similar lots by type
-
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100/160 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976
“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220/280 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995
“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#249E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200/220 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55/75 -
#232A. Vereecke
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#674Gustaaf Helinck
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#99Georges Steel
“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120/180 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#229Robert Cupis
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#672J. Riemsdijk
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#792Talamon
“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150/200 -
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#718
Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90/100 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#608
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1000 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#485
Een gemberpot van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en faïence Nankin au décor de guerriers. sans couvercle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/60 -
#549Emberechts
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#248
Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
Trois éléphants en bronze et socles en marbre. Période Art Déco.No longer availableDim. 20 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#554
Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.No longer availableDim. 67 x 51 cm (met lijst)Estimate: € 260/300 -
#121
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200/220 -
#16
Een houten zuiltje en een piëdestal. Slijtage.
Une colonne en bois et piédestal. Usures.No longer availableDim. h: 11 & 104 cmEstimate: € 30/50 -
#528
Twee Chinese juwelenkistjes van kerselaar, versierd met messingen beslag en met een opengewerkte jade plaquette in het deksel. Eentje met sleuteltje.
Deux coffrets à bijoux en cerisier, décorations de montures en laiton et une plaquette en jade ajourée dans le couvercle. Un coffret avec une clé.No longer availableDim. b: 20 & 13 cmEstimate: € 60/100