Other lots in this auction
-
#613
Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.
Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485
Een vide-poche van brons, versierd met motieven van fruit en bloemen in reliëf.
Un vide-poche en bronze, décoration de motifs de fruits et de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw. Op te frissen.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures en dessous de deux tiroirs. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 108 x 143 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505
Een paar schoteltjes van Chinees porselein met decors van lange lijzen in een landschap. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits plats en porcelaine de Chine à décor de longues élises dans un paysage. Signés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469
Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.
Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568
Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.
Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableDim. h: 14,5 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#643
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 500 / 600 -
#580
Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191
14 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#166
Een paar gebeeldhouwd eikenhouten buffetkasten in Mechelse renaissancestijl.
Une paire de buffets en chêne style Renaissance malinoise.No longer availableDim. 102 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50