#573“Oude man met staf, een jongeman en een reiger”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
#526Tai PingEen handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
#576BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#516Een Indisch wollen karpet.
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met een decor van bloemenvazen op zwarte achtergrond.
#131Zilveren handtasje met emaillen rand.
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
#685Ch.-F. Aubert“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600 / 1000