Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.

“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.

"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.
Dim. 84 x 60 cm
SKU: 1911240163.
Categories: Afrikaans, Beeld, Marmer.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    “Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.

    "Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.

    A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 x 35,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #23

    “Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.

    "Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123
    Henry Fugère
    Period: 1872-1944

    “Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.

    "Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #337

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.

    A commode with 2 drawers and a marble top, fronts decorated with marquetry. In the Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 88 x 114 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315
    K. Chigwamba

    Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.

    An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #338
    Bassano, Italy

    Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.

    A sculpture of a Samurai in white porcelain with golden accents, marked Bassano Italy at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #16

    Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.

    A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.

    A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top.
    No longer available
    Dim. 41 x 170 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    “Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.

    "Ballerina", a bronze sculpture on a marble base, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. h 37.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #55

    Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.

    A vintage Moroccan Quran box. Made of copper with silver-plated details and bone in relief.
    No longer available
    Dim. 5 x 19 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.

    A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #263
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #328
    Ahura

    Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.

    A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.

    An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #358

    Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.

    A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #101

    “Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.

    "Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.
    No longer available
    Dim. 33 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #157

    Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.

    A marble statue of a bird of prey, circa 1920.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

    A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #278

    Een messingen Thaise Boeddha.

    A brass Thai Buddha.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 140 / 260
  • #70

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en in princes geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and princess-cut sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.

    An antique temple stone with niche, possibly Asian.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #125
    Gaetano Sciolari

    Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.

    A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #220

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 5,32 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een commode in bretoense stijl, eikenhout, 3 laden.

    A Breton-style oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Jean Oosterlynck
    Period: 1915 - 1996

    “Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.

    "The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52

    Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.

    A lot of 7 classic localized movie posters.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More