Similar lots by type
-
#237
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot. -
#328Ahura
Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy. -
#251
Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
A large African earthenware decorative bowl. Restoration present. -
#238
Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style. -
#55
Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
A vintage Moroccan Quran box. Made of copper with silver-plated details and bone in relief. -
#157
Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
A marble statue of a bird of prey, circa 1920. -
#166
Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style. -
#186
Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.
A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top. -
#371
Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.
A solid oak carved Corpus. -
#23
“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
"Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW. -
#358
Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design. -
#263Dresden
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom. -
#315K. Chigwamba
Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba. -
#241
“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed. -
#233
“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom. -
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#143
“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
"Ballerina", a bronze sculpture on a marble base, signed illegibly. -
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#167
Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and a marble top, fronts decorated with marquetry. In the Louis XV style. -
#16
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant. -
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
A sculpture of a Samurai in white porcelain with golden accents, marked Bassano Italy at the bottom. -
#337
“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
"Fu Xing". A Chinese porcelain figurine. -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944
“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#69Deknudt
Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.
A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#273St Martin
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups. -
#264
Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief. -
#176
Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.
An English mahogany roll-top desk in Victorian style, with a retractable work surface and leather lining, 6 small drawers, and 7 compartments. At the bottom on each side, there is a mobile cabinet with a door. -
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#379Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.
"Mad cat", an engraving on paper, signed outside the plate by Leonor Fini. -
#36
Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer. -
#110
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct. -
#287Cassetti, Firenze
Een modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.