Similar lots by type
-
#525Goebel, GermanyEen doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475Goebel, Germany“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Goebel, Germany“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555Goebel, Germany“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40 / 50 -
#580Goebel, Germany“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Goebel, Germany“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Goebel, Germany“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Goebel, Germany“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Goebel, Germany“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595Goebel, Germany“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Goebel, Germany“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Goebel, Germany“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Goebel, Germany“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Goebel, Germany“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Goebel, Germany“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Goebel, Germany“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465Goebel, Germany“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#570Goebel, Germany“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565Goebel, Germany“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Goebel, Germany“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Goebel, Germany“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Goebel, Germany“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Goebel, Germany“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#485Goebel, Germany“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#59Frans Van ImmerseelVier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#582André CardinaelPeriod: 1985 - 2005“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
De la vallée. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.
Lot de livres. Panthéon des lauréats du prix Nobel de littérature. 13 pièces Ed. Heideland ea circa 1960. Gisela Stappenbeck. Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989. Ed. Dom 2008. Et bien d'autres en plusieurs langues.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#1Een lot diertjes van verzilverd metaal, bestaande uit twee fazanten, een haan en een peper- en zoutstelletje in de vorm van een paar eekhoorntjes op een stronk.
Ensemble d'animaux en métal argenté, composé de deux faisans, d'un coq et d'une salière et poivrière en forme de paire d'écureuils sur une souche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#153ImperialEen messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.No longer availableDim. h 61 & 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#572“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#352Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279Van Mulders“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40 / 55 -
#353Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#82C. Lesur“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160 / 200 -
#17Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.
Une cloche en cristal incolore taillé. Intact.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 25 / 36



