Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.

“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.

“Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.
Dim. h: 11,5 cm
SKU: 2610210397.
Category: Biscuit.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #397
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #525
    Goebel, Germany

    Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #475
    Goebel, Germany

    “Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.

    Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560
    Goebel, Germany

    “Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.

    “Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555
    Goebel, Germany

    “Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.

    “Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 c
    Estimate: € 40 / 50
  • #580
    Goebel, Germany

    “Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.

    “Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630
    Goebel, Germany

    “Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.

    Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495
    Goebel, Germany

    “In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.

    In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690
    Goebel, Germany

    “Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.

    Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505
    Goebel, Germany

    “Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.

    L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595
    Goebel, Germany

    “Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.

    Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    Goebel, Germany

    “Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.

    Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #670
    Goebel, Germany

    “ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.

    ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585
    Goebel, Germany

    “Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.

    Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Goebel, Germany

    “Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.

    Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455
    Goebel, Germany

    “Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.

    Am Scheideweg. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°331. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Goebel, Germany

    “Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.

    Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465
    Goebel, Germany

    “Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.

    Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #570
    Goebel, Germany

    “Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.

    Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Goebel, Germany

    “Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.

    “Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #620
    Goebel, Germany

    “Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.

    Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #535
    Goebel, Germany

    “Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.

    Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #550
    Goebel, Germany

    “Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.

    “Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545
    Goebel, Germany

    “Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.

    Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485
    Goebel, Germany

    “Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.

    Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #59
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #582
    André Cardinael
    Period: 1985 - 2005

    “Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    De la vallée. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.

    Lot de livres. Panthéon des lauréats du prix Nobel de littérature. 13 pièces Ed. Heideland ea circa 1960. Gisela Stappenbeck. Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989. Ed. Dom 2008. Et bien d'autres en plusieurs langues.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.

    Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #1

    Een lot diertjes van verzilverd metaal, bestaande uit twee fazanten, een haan en een peper- en zoutstelletje in de vorm van een paar eekhoorntjes op een stronk.

    Ensemble d'animaux en métal argenté, composé de deux faisans, d'un coq et d'une salière et poivrière en forme de paire d'écureuils sur une souche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #153
    Imperial

    Een messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.

    Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.
    No longer available
    Dim. h 61 & 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572

    “Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.

    Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #352
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279
    Van Mulders

    “Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 55
  • #353
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #82
    C. Lesur

    “Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #17

    Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.

    Une cloche en cristal incolore taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 25 / 36
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More