#31
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
#158Delvaux, Bruxelles
Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150/300 -
#616
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850/1000 -
#35
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#513
Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.
Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de revêtement d'argile polychrome. Sur socle.No longer availableDim. h: 24 cm (z.s.)Estimate: € 200/240 -
#183
Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
#440
Een lot van drie Congolese speren.
#133Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#488Johan LewiPeriod: °1957
Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100/120 -
#209
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60