#75Een paar verguld bronzen wandlampen met strikornamenten en 2 lichtpunten met florale coupes.
A pair of gilded bronze wall lamps with bow ornaments and 2 light points with floral cups.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.
A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.No longer availableDim. 48 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#161Anvers H. KreitzEen Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten, Versiering met koper in de manier van Boulle. Bovenaan een aartsengel met bazuin en palmtak. Onderaan gemerkt “Kreitz Anvers”.
A Louis XV clock. Copper dial with enamelled Roman numerals for hours and minute indication. Decoration in copper in the style of Boulle. At the top an archangel with trumpet and palm branch. Marked "Kreitz Anvers" at the bottom.No longer availableDim. 90 x 47 x 17 cmEstimate: € 400 / 600 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#611Een Indonesisch bronzen ossenbel.
An Indonesian bronze ox bell.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een paar bronzen juwelen met van een kameleon en 1 met 2 slangen, op plexi sokkel. Mali / Burkina Faso. Eind 20e eeuw.
A pair of bronze pieces of jewelry with an image of a chameleon and one with two snakes on a plexiglass base. Mali / Burkina Faso. Late 20th century.No longer availableDim. 20 & 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#155Surawongse“Knielende naakten”. Een paar Taiwanees design, verguld, gegoten bronzen beeldjes. Gediend als salontafel dragers. Onderaan gemerkt en genummerd 81/1000 & 233/1000.
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120
#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#243“Jongen met laarzen.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"Young Boy with Boots." Bronze statue on a marble base.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180