Similar lots by type
-
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#2
“Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.
“Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.No longer availableDim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cmEstimate: € 20/30 -
#469Hiroshige IIPeriod: 1826 - 1869
“Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.
”Roman de Genji”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. 1861.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#32
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#709
Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.
Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#12Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#104Victor Marie Picot
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.No longer availableDim. 56 x 46Estimate: € 100/120 -
#462Dane Andeyer
“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120/180 -
#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#39Pierre-Yves TrémoisPeriod: °1921
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#442
“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
Une petite lampe Art Déco en fer forgé et une cape ronde en verre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#772
Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen. Zonder lepel.
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques. Sans cuillère.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#537
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.
Une paire de pots à tabac en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de phoenix.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#53
“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40/60 -
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Deux éléphants en jadéite sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#110Degel Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,47 gEstimate: € 450/550 -
#316
Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.
Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#478
Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50/80 -
#199
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/200