Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Carlo Tarras

“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
Dim. 30 x 40 cm
SKU: 3008220354.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #584
    William Raymond Dommersen
    Period: 1850 - 1927

    “Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.

    "Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #144

    “Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #489
    nf

    “Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.

    « Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.
    No longer available
    Dim. 144 x 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #199
    Edward Joris Moerenhout
    Period: 1801- 1893

    “Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.

    "Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.
    No longer available
    Dim. 38 x 66 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602
    H. Van De Beeck

    “Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #152

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    « Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #614
    Josee Maes

    “Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612
    Colpa

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.

    "Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #472
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #522
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #509
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #559
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 125 x 101,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Jan Hermann Barend Koekkoek
    Period: 1840 - 1912

    “Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #506

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #95
    Hergé

    Les Aventures de Tintin. “L’Oreille Cassée”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Gele rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok, gelost.

    Les Aventures de Tintin. "L'Oreille Cassée". Edition couleur de 1944, quatrième de couverture A23bis, dos jaune usé, couverture rigide éraflée. État moyen, bon, bloc complet, détaché.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.

    Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 & 20 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #585
    Simpson & Co. London

    Een chapeau claque in doos. Perfecte staat.

    Un chapeau claque en boite. Condition parfaite.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #25

    Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.

    Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.
    No longer available
    Dim. H:15-37cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #253

    Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.

    Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 150
  • #342
    Max Brunning
    Period: 1887 - 1968.

    “Meisje”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #613

    Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.

    Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 29, 10 en 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #321

    Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.

    Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.
    No longer available
    Dim. H:12-16cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.

    Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.
    No longer available
    Dim. 100 x 37 en 83 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #381

    Een ceramische gestyleerde ijsbeer op marmeren sokkel. Draagt monogram.

    Un ours polaire stylisé en céramique sur un socle en marbre. Monogramme ours.
    No longer available
    Dim. h 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #494
    Margot Bubbe

    “Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.

    "Nu penché". Huile sur toile". Signée au dos et datée 1993.
    No longer available
    Dim. 121 x 101 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More