Similar lots by type
-
#383Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.
Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.No longer availableDim. l: 69 cm 10 cm (gesp)Estimate: € 40 / 50 -
#671Christofle, ParisEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.
Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#334Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.
Un double rechaud en métal argenté.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#350Dinh Van 765Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#71Floreat AlpakaEen vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#651Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#263Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.No longer availableDim. h: 8 cm - 0,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#340Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#310LongchampEen vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#55Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#335Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.
Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.No longer availableDim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.No longer availableDim. 24 x 16 - 47 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#428Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.
Théière arabe en métal argenté. On joint un pot à lait et un sucrier différents.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#348Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.
Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.No longer availableDim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cmEstimate: € 45 / 55
Other lots in this auction
-
#188Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#333Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#435Een designschaal van meerkleurig glas.
Un bol design en verre multicolore.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#380Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#700Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.
Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autresNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 13,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#245Een Vieux Paris koffieservies in Empirestijl, bestaande uit een koffiekan, suikerpot, melkkannetje en tien kopjes met schoteltjes.
Service à café Vieux Paris de style Empire, composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#86Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#546HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 375 x 305 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605“Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.
"Bi-lentille" & 3 x "View Master". Quatre stéréoscopes au total.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 40 / 60

