Other lots in this auction
-
#256
Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200/300 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#285
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een vervangbare lapis lazuli.
Un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants noirs d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et d'un lapis-lazuli remplaçable.No longer availableDim. 11,73 gEstimate: € 1000/1200 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,73 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct. GVS.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 0,73 ct. Et un diamant central de + - 0,70 ct. GVS.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 1800/2000 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240/280 -
#293André Franquin e.a.
Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Lot de 39 albums de bandes dessinées. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Différents auteurs. Ed. Dupuis. Et trois boîtes à teeshirts Gaston (vides).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#315
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 3,71 gEstimate: € 950/1200 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 850/950 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600/800