Similar lots by type
-
#160Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#54César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#109P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#107Philip
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#157Pol Boudry
“Portret van een oud vrouwtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une vieille femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#161Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#52
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#61
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1947.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Illisiblement signée et datée 1947.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#58W. Hadermann
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#156G.H.B.
“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#51J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#129
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#158Jos BeeckPeriod: 1912-1986
“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#46G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#98Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#106J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#68H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#91J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#71
“Portret van een oude Arabische man” en “Portret van een officier”. Respectievelijk olieverf op doek en een églomisé (barst over de gehele rechterzijde).
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 en 55 x 43 cm -
#95Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#69
“Vijver” en “Rijstvelden”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd A. Durain en Kandi.
“Etang” et “Champs de riz”. Deux aquarelles sur papier. Signées A. Drain et Kandi.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#152L. De Blaere
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#124Duclos & Wicar
“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#38G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#13Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
“Ocean Day”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#142E. Williame
“Poesje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Petit chat”. Huile sur panneau. Signé et daté 1926.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#18Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#121W. Linnig Jr.
“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20/25 -
#127
Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/80 -
#147Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#66
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 20 cmEstimate: € 150/160 -
#148H. Daelman
“Straatzicht”. Olieverf op paneel.
“Scène de rue”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80