#96Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#202“Apollo”. Olieverf op doek. Italiaanse school, omstreeks 1700.
“Apollon”. Huile sur toile. Ecole italienne, vers 1700.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 500 / 800 -
#662Corneille“Image du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Image du paradis”. Lithographie. Signée, datée ‘98 et numérotée 118/150 hors planche.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 280 / 300 -
#164“Kinderportret”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377F. LebonEen koffiemolen van hout en messing, versierd met ingelegde fruithouten biesjes.
#760Een kleine fauteuil op zwartgelakte houten poten.
Petit fauteuil aux pieds noircis.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#113Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#174Frans Roofthooft“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.
Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#776Een gebeelldhouwd eikenhouten tafeltje met achttien Delftse tegels in het blad.
Petite table en chêne sculpté contenant dix-huit carreaux de Delft.No longer availableDim. 90 x 53 x 57 cmEstimate: € 90 / 100 -
#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300