Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
Léon Delderenne

“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.

"Playing Children". Oil on panel, attributed to Delderenne on the reverse, dated 1898.
Dim. 35,5 x 24,5cm
SKU: 2410230614.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252
    Karel De Pauw

    “Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.

    "Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #626
    Jos Waelkens

    Een groot formaat Vlaamse strijdvlag.

    A large-format Flemish battle flag.
    No longer available
    Dim. 280 x 280cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.

    A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Victor Dolphyn

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village landscape". A painting, oil paint on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 103cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.

    'Still Life with Pheasant, Doves, and Fruit', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1936.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #244
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.

    'Still Life with Pheasant at Banquet Table', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1-11-58.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #468

    Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.

    A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.
    No longer available
    Dim. h 39 cm (+ 17 cm)
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.

    A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.
    No longer available
    Dim. h 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #363

    Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.

    A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Theo Vos

    Een witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.

    A white glazed earthenware heron with craquelure. Gouda, South Holland. Art Deco style. Not marked.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #340
    Cartier

    Twee zijden sjaals.

    Two silk scarves.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #471

    Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.

    A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.
    No longer available
    Dim. 33 x 18cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #641
    Lladro

    ‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.

    "Nippon Lady", a Lladro figurine, model number 5327 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 280 / 320
  • #545

    Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.

    An early 19th century solid wooden chest with iron fittings and hinges.
    No longer available
    Dim. 74 x 160 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #284
    O. Palman

    “Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still waters". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 58cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #184
    Salvador Dali

    “Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 64 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More