Other lots in this auction
-
#368
Koffie en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melkkan en suikerpot, op bijpassende plateau.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier, le tout sur le plateau assorti.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#129Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#229Robert Cupis
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#330
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#498
Een lotelingenstok van Italiaans glas met gekleurde swirls.
Une canne de conscrit en verre italien à torsades de couleurs.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1200/1400