#407Pathé Marconi“Pathe Marconi - La Voix de son maitre”. Een koffer-platenspeler. Ca 1936. Met drie 78-toeren platen inbegrepen waaronder La Vie En Rose door Edith Piaf.
"Pathe Marconi - His Master's Voice". A suitcase record player. Circa 1936. Includes three 78 rpm records including La Vie En Rose by Edith Piaf.No longer availableDim. 14 x 29 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#286Een moderne pianokruk in zwartgelakt hout en gestoffeerde zitting.
A modern piano stool in black lacquered wood with upholstered seat.No longer availableDim. 49 x 61 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Marktzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Marktzicht". A painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 160 / 240 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18 kt white gold ring set with a total weight of approximately 0.85 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 900 / 1000