#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#427BaileEen accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
An accordion by the brand Baile, keyboard with 30 keys.No longer availableDim. 38 x 39 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#62Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#621“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
"Attacus Atlas". A bell jar containing 2 Atlas moths or Atlas butterflies. Added 2 small butterflies in illuminated bell jar. Taxidermy.No longer availableDim. 18 x 22 cm (grootste)Estimate: € 80 / 120 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120