#700WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#368Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
A solid wood polychrome Balinese Singha statue. With crack.No longer availableDim. h 35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#549Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
A woolen hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
"Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 90