#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Marktzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
"Marktzicht". A painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 160 / 240 -
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#158Sansui TU-666Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage tuner, Sansui TU-666, manufactured from 1970 to 1972, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 33.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#621“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
"Attacus Atlas". A bell jar containing 2 Atlas moths or Atlas butterflies. Added 2 small butterflies in illuminated bell jar. Taxidermy.No longer availableDim. 18 x 22 cm (grootste)Estimate: € 80 / 120 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#54“Hoevezicht met bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmhouse with forest path." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 60 / 80