#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#16Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
A solid wood pedestal, turned in various types of wood.No longer availableDim. h 93 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232“Weids zicht met sloep”. Een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening ‘Henry Dawson’. Het paneel is doormidden gebarsten. 19e eeuws.
"Expansive view with a boat". A painting, oil on panel, signed 'Henry Dawson'. The panel is cracked in half. 19th century.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#502Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Zeilschepen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Sailboats". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Paul HellerPeriod: 1935Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
A set of Booms glassware including a decanter with six shot glasses and a vase. Designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 18.5 cm vaasEstimate: € 60 / 80