#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
A lot consisting of an antique ceramic Lustreware jug and cup with hand-painted decorations in a classic style.No longer availableDim. h 11,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#225“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
"Armored knight with shield.” A large rod puppet made of textile, copper, and wood.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 90 -
#34“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
"How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#28J. SmeestersEen beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.
A terracotta statue of a mother with child, signed by J. Smeesters and dated '44.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
"Street scene with carriage." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180