#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#303Paul HellerPeriod: 1935Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
A set of Booms glassware including a decanter with six shot glasses and a vase. Designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 18.5 cm vaasEstimate: € 60 / 80 -
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#179Leo EngelsPeriod: 1882-1952“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
"Book Harvest." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Signed, titled, and dated 1952 on the reverse.No longer availableDim. 63,5 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#118Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.No longer availableDim. 24 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two old-cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 380 / 450 -
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
"Still life with chestnuts and flower vase". A painting, oil on canvas, signed by Clottens.No longer availableDim. 60 x 35 cmEstimate: € 30 / 50