#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#602Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Child portrait of Mrs. Williame". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#255Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#526Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, with some tears in the seam.No longer availableDim. 162x80x93 cm222x80x93 cmEstimate: € 200 / 300 -
A partly gilded copper table lamp on three lion paw feet.No longer availableDim. h 67 x 43 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#417“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
"Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.No longer availableDim. 50 x 21 cmEstimate: € 60 / 80