Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.

Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.

Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.
Dim. 20 x 13 cm
SKU: 2308160530.
Categories: Aziatisch, Hout, Meubel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #773

    Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

    Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #767

    Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #786

    Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.

    Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 69 x 42 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #768

    Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #617

    Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.

    Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 212 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #775

    Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.

    Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
  • #766

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #610

    Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.

    Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #435

    Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.

    Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.
    No longer available
    Dim. H.57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #630

    Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.

    Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #754

    Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

    Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.
    No longer available
    Dim. H.102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.

    Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.

    Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.
    No longer available
    Dim. 135 x 200 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #752

    Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.

    Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #759

    Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

    Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30à / 350
  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #756

    Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774
    Mauthe

    Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #310

    Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #792

    Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.

    Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #192
    Villeroy & Boch

    Een plaquette van blauw en wit biscuit met een mythologische voorsteling. Achteraan gemerkt. Jaren ‘70.

    Plaquette en biscuit bleu et blanc représentant une représentant une scène mythologique dans le style de Wedgwood. Marque au verso. Années 70.
    No longer available
    Dim. 29 x 51,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456

    Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.
    No longer available
    Dim. 135 x 146 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.

    Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.
    No longer available
    Dim. h: 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73

    Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.

    Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #293

    “Paus”. Een buste van donkergepatineerd brons met afneembare hoed.

    “Pape”. Buste en bronze à patine foncée. Avec chapeau amovible.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.

    Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.
    No longer available
    Dim. H.111 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 348 x 252 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #729
    Roger Hebbelinck

    Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.

    Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #474
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389

    Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 185 x 118 & 112 x 79 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #541

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met het wapenschild van Namen in het plat en Geisha’s en bloemen in cartouches op de vleugel.

    Plat en porcelaine de Chine à décor polychrome décoré de l’armorie de Namur sur le plat et de geisha et de fleurs dans des cartouches sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 400 / 420
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More