#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#13Perry & Co, LondonEen goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#654Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.No longer availableDim. 32 x 18cmEstimate: € 175 / 225