#39François Godefroy“Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.
"Le Return to the Hameau". A Burin engraving hand-coloured, by François Godefroy after Nicolaes Berchem.No longer availableDim. 40 x 51cmEstimate: € 120 / 140 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#356Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
#297Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
A lot of 3 watercolors on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150