#371Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.
A lot of 5 Chinese porcelain capucine bowls, blue and white inside, and a set of bowl and bowl with polychrome decor. XIXth century.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#65NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#584Piet Van De WallePeriod: 1905-1980“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200