#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#109V. Apner“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#571Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#272Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#554Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#275Royal Crown DerbyEen lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.
#699HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30 / 40