Other lots in this auction
-
#215
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.No longer availableDim. 123 x 162 x 62cmEstimate: € 100 / 150 -
#274
“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 250 / 350 -
#318Willy Vandersteen
Een lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#657
Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41
Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#166
Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120 / 200 -
#177George William Adams
Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.
A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#577
Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8
Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
A lot of 7 strips, consisting of Nero, and first editions of Dees Dubbel and Cesar, Urbanus.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
A bronze cross in the shape of leaves.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 70 / 100 -
#505
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240