#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#175Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.
A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.No longer availableDim. 79 x 205 x 75cmEstimate: € 120 / 200 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#652Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Three chromolithographs with beautiful young women from different periods.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.No longer availableDim. 105 x 67 x 55cmEstimate: € 80 / 120