#626Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#3CapodimonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#252“Blauw bloemenstilleven in koperen pot.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Blue flower still life in copper flowerpot.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 69 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#99Jan Portielje“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#65NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#498Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.No longer availableEstimate: € 100 / 120