#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#206Een Engels eikenhouten kastje in hedendaagse Georgian stijl 2-deurs en met 2 laden.
A small oak cupboard in Georgian style with two doors and two drawers. English work, contemporary.No longer availableDim. 85 x 126 x 47cmEstimate: € 50 / 80 -
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#26Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200