#601Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#49Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Pastel on paper. Dated '41. Signed.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200