#552Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#380Een paar oorbellen bezet met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een hangertje bezet met een parel beiden van 14 karaats geelgoud.
#474Keith Haring“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Tree of Life". A lithograph on paper, numbered 22/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275 -
#100Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#39François Godefroy“Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.
"Le Return to the Hameau". A Burin engraving hand-coloured, by François Godefroy after Nicolaes Berchem.No longer availableDim. 40 x 51cmEstimate: € 120 / 140 -
#239Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120