#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#495Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#268AlessiEen lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#316Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
A small wooden table with turning top. Three legs. English Regency style, contemporary.No longer availableDim. 75 x Ø69cmEstimate: € 35 / 50 -
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#40Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white and yellow gold earrings and matching ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 300 / 400