#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#302Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#587Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#636Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
A small carved wooden bench with blue cushion seat.No longer availableDim. 100 x 120 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 50 / 75