#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#340Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#385Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
A 9 carat yellow gold slave bracelet.No longer availableDim. 13,78 gEstimate: € 200 / 250