Similar lots by type
-
#118Wirel
Willy Vandersteen en Karel Verschuere. “Bessy”. Eerste uitgaven: n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Uitgaven tussen 1955 en 1962: n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. En restanten (alle pagina’s) van n° 4. Ed. Erasme. De meeste in goede staat, sommige met balpensporen en gebruikelijke slijtage. Franse taal.
Willy Vandersteen et Karel Verschuere. "Bessy". Editions originales : n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Editions entre 1955 et 1962 : n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. Et restes ( toutes pages) du n° 4. Éd. Érasme. La plupart en bon état, certaines avec des marques de stylo à bille et des usures. Langue française.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#293
“Spirou”. 13 albums met ingebonden nummers. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). Matige tot zeer slechte staat, Manco’s.
« Spirou ». 13 albums reliés à couverture rigide. 68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78-79-80 (14/8/1958 - 30/3/1961). État moyen à très mauvais, manquants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#138Willy Vandersteen
“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#303
“Mickey Magzine”. Drie albums met ingebonden magazines (1955, 1958). En “Le Journal Tintin” (1951, 1959). Franse taal.
"Mickey Magazine". Trois albums avec magazines reliés (1955, 1958). Et « Le Journal Tintin » (1951, 1959). Langue française.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#38
Diverse stripverhalen in de Franse taal. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l’homme d’acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors en enkele kinderboeken. Vaak in zeer gelezen staat.
Diverses bandes dessinées en langue française. 4 x Buck Danny, 3 x Gil Jourdan, Blondin et Cirage (1956), Jean Valhardi, Michel Vaillant, Timour, Astérix, Billy Boule, Archie l'homme d'acier, Néron Les 9 boules de poivre, La Patrouille des Castors et quelques livres pour enfants. Souvent très usés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#128Jacques Martin
“Lefranc - L’Ouragan de feu”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1961. Binnencoverpagina achteraan en vooraan los, vast blok in goede staat. Kuifjepunt aanwezig.
"Lefranc - L'Ouragan de feu". Éd. Lombard. Couverture rigide. Première édition, 1961. Page de garde intérieure au verso et au recto détachées, bloc fixe en bon état. Point Tintin présent.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#18Henri Vernes
en Dino Attanasio. “Bob Morane et l’Oiseau de Feu”. Ed. Marabout. Hard cover. Eerste uitgave, 1960. Goede staat, cover lichte randslijtage.
et Dino Attanasio. Bob Morane et l'Oiseau de Feu. Éd. Marabout. Couverture rigide. Première édition, 1960. Bon état, la couverture a une légère usure des bords.No longer availableEstimate: € 40/70
Other lots in this auction
-
#390
Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.
Une améthyste taillée en cœur. 3,04 carats Avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#544Maria Innocentia Hummel
“Birthday Serenade”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 231. Hoogte zonder montuur.
"Sérénade d'anniversaire". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 231. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85 -
#116
Een eikenhouten dressoir/ televisiemeubel in neogotische stijl met twee deels naar binnen openende deurtjes versierd met briefpaneel. Binnenin een uitschuifbaar blad.
Buffet/meuble de télévision en chêne de style néo-gothique avec deux portes s'ouvrant en partie vers l'intérieur décorées d'un panneau à lettres. À l'intérieur un plateau extensible.No longer availableDim. 162 x 123 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#414Maria Innocentia Hummel
“Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.
"Ange gardien". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 88.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#310Zodiac
Een 18 K geelgouden horloge met een arband van fixoflex. Met inscriptie van Gevaert. 1920-1945.
Une montre en or jaune 18 kt avec un bracelet fixoflex. Avec inscription de Gevaert. 1920-1945.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#696
Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25/40 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#597
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
Une paire de panneaux de sorts, chacun composé de neuf tuiles peintes à la main.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#430
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 600/700 -
#653Maria Innocentia Hummel
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35/40 -
#585
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 40/60